تبلیغات
مطالب جالب دنیای امروزی - ایران با غلبه بر آمریکا فینالیست شد

 مطالب جالب دنیای امروزی 
 مطالب جالب دنیای امروزی 


سایت دانلود آهنگ :
دانلود آهنگ های قدیمی و موزیک های زیبای جدید تنها در سایت www.oldmusic.ir ... آهنگهای خاطره انگیز خودتان را دوباره دانلود کنید و گوش دهید .!
فروشگاه کارت شارژ :
فروشگاه اینترنتی کارت شارژ عمو شارژر .! فروش انواع کارت شارژ سیم کارت های اعتباری: از ایرانسل و همراه اول گرفته تا تالیا و وایمکس ...
سایت پیامک (sms) عمو اس ام اس :
به روزترین سایت اس ام اس در موضوعات مختلف از جمله : فلسفی ، شاعران ، طنز ، نویسندگان ، سرکاری ، مناسبتی و ...
سایت تفریحی کلبه :
سایت تفریحی و سرگرمی کلبه ... جدیدترین مطالب طنز ، عکس خواننده ها و بازیگران ، مطالب جالب ، خبرهای داغو باور نکردنی و ...
سیستم تبلیغاتی گرند پی تی سی :
سیستم تبلیغات کلیکی و نمایشی گرند پی تی سی بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شماست و بهترین راه برای کسب درآمد وب مسترها ...

ایران با غلبه بر آمریکا فینالیست شد

تیم ملی کشورمان در آخرین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی کشتی آزاد از سد آمریکا گذشت تا فینالیست شود.


رقابت های جام جهانی کشتی آزاد 2013 تهران که از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شده است، بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه از ساعت 17:10 در نوبت عصر پیگیری شد که تیم کشورمان بعد از پیروزی مقابل گرجستان به مصاف آمریکا رفت.

آزادکاران ایران که در نوبت صبح ابتدا 7 بر صفر ژاپن را شکست داده بودند و در دومین گام نیز با اقتدار و با نتیجه 6 بر یک از سد بلغارستان گذشته بودند در نخستین دیدار نوبت عصر نیز مقابل گرجستان با نتیجه 7 بر صفر به برتری دست یافتند تا برای حضور در فینال تنها به پیروزی مقابل آمریکا نیاز داشته باشند.

ایران در آخرین مسابقه نیز با غلبه بر آمریکا جواز حضور در فینال را کسب کرد.

پیروزی در این مسابقه هم مانند 3 دیدار گذشته در حالی برای ایران به دست آمد که هنوز مسابقات به طور کامل به پایان نرسید و رقابت های اوزان 96 و 120 کیلوگرم برگزار نشده بود و آزادکاران با پیروزی در 4 وزن از 5 وزن اول پیروزی خود را مسجل کردند.

برای ایران در این مسابقه حسن رحیمی در 55 کیلو، اسماعیل پور در 60 کیلو، مهدی تقوی در 66 کیلو و احسان لشگری در 84 کیلو صاحب پیروزی شدند و تنها اکبری در 74 کیلو به باروس قهرمان المپیک لندن باخت.

در حساس ترین دیدار این رقابت مسعود اسماعیل پور به مصاف کولمن اسکات دارنده مدال برنز المپیک 2012 لندن رفت که در 2 تایم و با اقتدار و با نتایج 2 بر صفر و 3 بر یک حریف را مغلوب کرد تا نشان دهد شایستگی کسب مدال در المپیک را داشته است، اما به آن نرسید. البته کشتی گیر آمریکایی در چندین نوبت با حرکات غیرورزشی اعتراض تماشاگران را برانگیخت به طوری که جونز سرمربی آمریکا نیز در چندین نوبت به کشتی گیرش تذکر داد که آرام باشد.

در دیدار وزن 66 کیلوگرم هم مهدی تقوی در 35 ثانیه 5 امتیاز از حریف آمریکایی اش گرفت تا پیروز تایم اول باشد. در تایم دوم بعد از اینکه امتیازی رد و بدل نشد کار به کلینچ رسید که گوی به نفع کشتی گیر آمریکایی آمد تا خم تقوی را در اختیار بگیرد اما کشتی گیر کشورمان بعد از چند ثانیه مقاومت، کنده حریف را بالا آورد و با کسب 2 امتیاز این تایم و این مسابقه را به نفع خود به پایان رساند.

* نتایج انفرادی این دیدار به شرح زیر است:

55 کیلو: حسن رحیمی، برنده – ساندرز (6 بر صفر و 8 بر صفر)

60 کیلو: مسعود اسماعیل پور، برنده – کولمن اسکات (2 بر صفر و 3 بر یک)

66 کیلو: مهدی تقوی ، برنده – برنت مت کالف (5 بر صفر و 2 بر صفر؛ کلینچ به نفع حریف آمده بود)

74 کیلو: عزت اله اکبری – جردن باروس، برنده (صفر بر 4 و صفر بر 2)

84 کیلو: احسان لشگری، برنده – مکسول جان اسکرین (6 بر صفر و 4 بر صفر)

96 کیلو: حامد تاتاری، برنده – جیمز دانیل برگمن (3 بر یک و 4 بر صفر)

120 کیلو: کمیل قاسمی، برنده – تراول دلاگنف (یک بر صفر، صفر بر یک؛ کلینچ و 2 بر صفر)--------------------------


ایران، آمریکا را شش تایی کرد

تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی مقابل آمریکا در آخرین دیدار مرحله گروهی اش جواز حضور در فینال را کسب کرد.


رقابت های جام جهانی کشتی آزاد 2013 تهران که از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شده است، بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه از ساعت 17:10 در نوبت عصر پیگیری شد که تیم کشورمان بعد از پیروزی مقابل گرجستان به مصاف آمریکا رفت.

آزادکاران ایران که در نوبت صبح ابتدا 7 بر صفر ژاپن را شکست داده بودند و در دومین گام نیز با اقتدار و با نتیجه 6 بر یک از سد بلغارستان گذشتند. کشتی گیران کشورمان در نخستین دیدار نوبت عصر نیز مقابل گرجستان با نتیجه 7 بر صفر به برتری دست یافتند تا برای حضور در فینال تنها به پیروزی مقابل آمریکا نیاز داشته باشند.

ایران در آخرین مسابقه نیز با غلبه بر آمریکا جواز حضور در فینال را کسب کرد. تیم ملی کشتی آزاد کشورمان آمریکا را نیز با اقتدار و با نتیجه 6 بر یک به زانو درآورد تا خط و نشانی جدی برای روسیه کشیده باشد.

پیروزی در این مسابقه هم مانند 3 دیدار گذشته در حالی برای ایران به دست آمد که هنوز مسابقات به طور کامل به پایان نرسید و رقابت های اوزان 96 و 120 کیلوگرم برگزار نشده بود و آزادکاران با پیروزی در 4 وزن از 5 وزن اول پیروزی خود را مسجل کردند.

برای ایران در این مسابقه حسن رحیمی در 55 کیلو، اسماعیل پور در 60 کیلو، مهدی تقوی در 66 کیلو، احسان لشگری در 84 کیلو، حامد تاتاری در 96 کیلو و کمیل قاسمی در 120 کیلو صاحب پیروزی شدند و تنها عزت الله اکبری در 74 کیلو به باروس قهرمان المپیک لندن باخت.در حساس ترین دیدار این رقابت مسعود اسماعیل پور به مصاف کولمن اسکات دارنده مدال برنز المپیک 2012 لندن رفت که در 2 تایم و با اقتدار و با نتایج 2 بر صفر و 3 بر یک حریف را مغلوب کرد تا نشان دهد شایستگی کسب مدال در المپیک لندن را داشته است، اما به آن نرسید. البته کشتی گیر آمریکایی در چندین نوبت با حرکات غیرورزشی با مشت و لگد به سر و صورت و شکم اسماعیل پور کوبید و اعتراض تماشاگران را برانگیخت به طوری که جونز سرمربی آمریکا نیز در چندین نوبت به کشتی گیرش تذکر داد که آرام باشد.در دیدار وزن 66 کیلوگرم هم مهدی تقوی در 35 ثانیه 5 امتیاز از حریف آمریکایی اش گرفت تا پیروز تایم اول باشد. در تایم دوم بعد از اینکه امتیازی رد و بدل نشد کار به کلینچ رسید که گوی به نفع کشتی گیر آمریکایی آمد تا خم تقوی را در اختیار بگیرد اما کشتی گیر کشورمان بعد از چند ثانیه مقاومت، کنده حریف را بالا آورد و با کسب 2 امتیاز این تایم و این مسابقه را به نفع خود به پایان رساند.

سپس نوبت به عزت الله اکبری در 74 کیلوگرم رسید تا در غیاب گودرزی به مصاف گربه سیاه صادق برود. عدم حضور گودرزی در ترکیب تیم ایران کادر فنی تیم ملی کشتی آمریکا را غافلگیر کرد چراکه مربیان این تیم تا آخرین لحظات ورود به سالن مسابقه برنامه های باروس را برای رویارویی با گودرزی به وی گوشزد می کردند. البته اکبری نمایش خوبی مقابل قهرمان جهان و المپیک داشت، اما در نهایت نتیجه را واگذار کرد.

در ادامه نیز لشگری، تاتاری و قاسمی مقابل حریفان به راحتی و با اقتدار صاحب پیروزی شدند تا ایران نخستین فینالیست مسابقات لقب بگیرد.

با توجه به حضور روسیه در گروه مقابل به نظر می رسد به احتمال زیاد این تیم از گروه اول به فینال راه پیدا خواهد کرد و فردا عصر باید شاهد رویارویی آزادکاران کشورمان با تیم قدرتمند روسیه باشیم.

----------------------------
اظهارات ملی‌پوشان پس از پیروزی مقابل آمریکا

ملی پوشان آزادکار ایران با ابراز خرسندی از برتری برابر آمریکا از امیدواری برای شکست روسیه خبر دادند.


تیم ملی کشتی آزاد ایران عصر امروز در آخرین دیدار مرحله مقدماتی مقابل آمریکا با نتیجه 6 بر یک به پیروزی رسید.

پس از این دیدار کشتی‌گیران کشورمان در جمع خبرنگاران اظهارات خود را به شرح زیر عنوان کردند:

* حسن رحیمی: حریفم بی‌تجربه و جوان بود و یک بار هم در جوانان جهان او را شکست داده بودم. امروز هم با لطف تماشاگران و حمایت آنها به پیروزی رسیدم. با اینکه سرما خورده بودم اما خوب تمرین کرده و با تمام وجود کشتی گرفتم. من هیچ موقع برای کشورم کم کاری نمی‌کنم و با توکل به خدا همیشه بهترین عملکردم را ارائه می‌کنم.

* مسعود اسماعیل‌پور: رقیب آمریکایی سوم المپیک بود. اما یک بار او را برده بودم. امروز هم با حمایت تماشاگران توانستم یک بار دیگر این حریف را شکست دهم که البته انجام وظیفه بود. امیدوارم فردا در دیدار فینال با جبران کردن نتیجه فرنگی مقابل روسیه دل مردم را در آستانه عید شاد کنیم.

* مهدی تقوی: رقیب آمریکایی از مقام داران المپیک بود و یکی از کشتی‌گیران خوب 66 کیلویی جهان به حساب می‌آمد. خدا را شکر تلاش کادر فنی و تلاش‌هایی که داشتم جواب داد و امیدوارم فردا هم با حمایت تماشاگران قهرمانی را کسب کنم. از کشتی لذت می‌برم و تا جایی که بتوانیم کشتی می‌گیرم. البته در کشور ما با نیروهای خوب کشتی‌گیر و کادر فنی خوبی که داریم می‌توانیم همیشه موفق باشیم.

* عزت‌الله اکبری: کشتی امشب مقابل جردن باروس تجربه سختی برایم بود. حریف قهرمان المپیک بود و برایم مشکل‌ساز بود امیدوارم بتوانم فردا از شرمندگی مردم دربیایم.

* احسان لشکری: باید مسابقه امشب را می‌بردم که این کار را کردم و مبارک مردم باشد. کشتی خوبی بود و من مانند سایرین به خوبی کشتی گرفتم. امیدوارم فردا مقابل روسیه شرایط قهرمانی مهیا باشد چون کشتی رو ندارد و امکان شکست آن وجود دارد.

* حامد تاتاری: خدا را شکر تیم برد و کشتی من هم به این پیروزی کمک کرد. خادم و کادر فنی دو ماه بی‌وقفه زحمت کشیدند و دوست دارم فردا مقابل روسیه یک برد انفرادی به قهرمانی ایران کمک کنم.

* کمیل قاسمی: خدا را شکر توانستیم تیم پرقدرت آمریکا را با نتیجه بسیار خوبی شکست دهیم و خوشحالم پیروزی من در این نتیجه مقتدرانه تاثیر گذار بود. امیدوارم فردا با حمایت مردم قهرمان شویم.


-----------------------روسیه حریف ایران در فینال شد

تیم ملی کشتی آزاد روسیه با پیروزی در چهارمین دیدارش در جام جهانی تهران مقابل بلاروس حریف ایران در فینال شد.


در پایان روز نخست رقابت های جام جهانی کشتی آزاد که از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شده است تیم ملی کشتی آزاد روسیه که در گروه اول با تیم های ترکیه، بلاروس، قزاقستان و آذربایجان همگروه است در چهارمین دیدارش مقابل بلاروس به پیروزی دست یافت.

روس ها که پیش از این نیز در 3 دیدار گذشته مقابل آذربایجان، قزاقستان و ترکیه به پیروزی رسیده بودند در این دیدار نیز با نتیجه 6 بر یک از سد بلاروس گذشتند تا با کسب 4 پیروزی متوالی حریف ایران در فینال جام جهانی شوند.

قرار است فینال این مسابقات فردا بعد از ظهر بعد از دیدار رده بندی برگزار شود. دیدار رده بندی از ساعت 16 آغاز می شود.-------------------

گزارش آسوشیتدپرس از کشتی‌گیران ایرانی

خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد: کشتی گیران ایران در رقابت های جام جهانی کشتی آزاد امشب ( پنجشنبه ) در تهران میهمانان امریکایی خود را در هم کوبیدند.


این خبرگزاری در گزارشی از تهران نوشت : حسن رحیمی ( در وزن 55 کیلوگرم ) ، معود اسماعیل پورجوی ( در 60 کیلوگرم ) ، مهدی تقوی ( در 66 کیلوگرم ) ، احسان لشگری ( در 84 کیلوگرم ) حامد تاتاری ( 96 کیلوگرم ) و کمیل قاسمی ( 120 کیلوگرم ) همگی حریفان امریکایی خود را شکست دادند و تنها کشتی گیر امریکایی که روز پنجشنبه برنده از تشک خارج شد جوردن باروفس بود که در وزن 74 کیلوگرم بر صادق گودرزی غلبه کرد.

ایران همچنین تنها یک کشتی را در مقابل بلغارستان واگذار کرد در حالیکه با کنار زدن ژاپن و گرجستان در صدر گروه دو قرار گرفت.

روسیه نیز با غلبه بر آذربایجان ، قزاقستان ، ترکیه و بلاروس برنده گروه یک شد و در 23 دور از مجموع 28 کشتی خود به پیروزی دست یافت.

رقابتهای مرحله پلی آف ( حذفی ) قرار است روز جمعه برگزار شود.---------------------------

سرمربی آمریکا: ایران حریف سرسختی بود

زیک جونز ایران را سر سخت تر از آن دانست که بتوانند مقابلش پیروز شوند.


پس از پیروزی یک طرفه تیم ملی کشتی آزاد ایران مقابل آمریکا در جام جهانی کشتی آزاد که به برتری 6 بر یک ایران منجر شد، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا گفت: ما شروع خوبی مقابل گرجستان و ژاپن داشتیم. مقابل گرجستان کمی کم فروغ بودیم اما به مسابقه برگشتیم و بردیم. مقابل ژاپن هم سخت مبارزه کردیم. البته ایران حریف سرسختی بود و در مقابل و در همان زمان ما خیلی یکنواخت کار کردیم.

جونز همچنین گفت: در حال حاضر دو مسابقه دیگر در روز آخر جام جهانی داریم که این برایمان اولویت دارد.
تا حالا چند نفر از این مطلب بازدید کردند؟: نفر

:: برچسب ها : کشتی آزاد ، آخرین اخبار از کشتی آزاد ، کشتی آزاد ایران به فینال رسید ، شکست سنگین آمریکا از ایران در کشتی ، آمریکا 6 تایی شد ،

نویسنده : میلاد     +    [ نظرات () ]

:: مطالب پیشین :