تبلیغات
مطالب جالب دنیای امروزی - سخنرانی لاریجانی در قم قطع شد! /// حضور رییس جمهور در راه پیمایی ۲۲ بهمن + عکس /// حضور آیت الله رفسنجانی در راه پیمایی ۲۲ بهمن + عکس //// حاشیه های راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن

 مطالب جالب دنیای امروزی 
 مطالب جالب دنیای امروزی 


سایت دانلود آهنگ :
دانلود آهنگ های قدیمی و موزیک های زیبای جدید تنها در سایت www.oldmusic.ir ... آهنگهای خاطره انگیز خودتان را دوباره دانلود کنید و گوش دهید .!
فروشگاه کارت شارژ :
فروشگاه اینترنتی کارت شارژ عمو شارژر .! فروش انواع کارت شارژ سیم کارت های اعتباری: از ایرانسل و همراه اول گرفته تا تالیا و وایمکس ...
سایت پیامک (sms) عمو اس ام اس :
به روزترین سایت اس ام اس در موضوعات مختلف از جمله : فلسفی ، شاعران ، طنز ، نویسندگان ، سرکاری ، مناسبتی و ...
سایت تفریحی کلبه :
سایت تفریحی و سرگرمی کلبه ... جدیدترین مطالب طنز ، عکس خواننده ها و بازیگران ، مطالب جالب ، خبرهای داغو باور نکردنی و ...
سیستم تبلیغاتی گرند پی تی سی :
سیستم تبلیغات کلیکی و نمایشی گرند پی تی سی بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شماست و بهترین راه برای کسب درآمد وب مسترها ...

سخنرانی لاریجانی در قم قطع شد!


علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که برای حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به خیابان “شهدا” در قم رفته بود، با شعارهایی مواجه شد.همچنین در هنگام سخنرانی علی لاریجانی، گروه هایی از مردم شعارهایی سر دادند و مانع ادامه سخنرانی او شدند.


انتخاب : سخنرانی علی لاریجانی رییس مجلس در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم با شعارهایی علیه او همراه شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که برای حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به خیابان “شهدا” در قم رفته بود، با شعارهایی مواجه شد.

همچنین در هنگام سخنرانی علی لاریجانی، گروه هایی از مردم شعارهایی سر دادند و مانع ادامه سخنرانی او شدند.

شنیده ها حکایت از آن دارد که سیاری از مردم حاضر، نه در حمایت از احمدی نژاد یا لاریجانی، بلکه در مخالفت با اختلاف افکنی سران شعارهای بسیار سر دادند.

شعار حامیان خودجوش دولت

از سوی دیگر، تعداد قلیلی که تعدادشان به ۲۰ نفر نمی رسید، در حمایت از احمدی نژاد شعارهای تندی سردادند و اشیایی را به سوی لاریجانی پرتاب کردند.

این در حالی است که تلویزیون قم، پخش زنده خود را پس از این اتفاقات قطع کرد.

نکته تاسفبار اینکه همه این اتفاقات در حرم حضرت معصومه (س) به وقوع پیوست
------------------------------------جزئیات حمله به لاریجانی در حرم حضرت معصومه: کفن پوش ها با مُهر و کفش به جایگاه هجوم بردند!

جزئیات حمله به لاریجانی در حرم حضرت معصومه: کفن پوش ها با مُهر و کفش به جایگاه هجوم بردند!تکرار واقعه هاشمی برای لاریجانیعصر ایران – همزمان با ۲۲ بهمن ، گروهی سازماندهی شده ، سخنرانی رئیس مجلس در قم را به آشوب کشیدند.

به گزارش خبرنگار عصرایران ، علی لاریجانی که در حرم حضرت معصومه (س) سخنرانی می کرد ، بعد از گذشته ۴-۳ دقیقه از سخنانش ، با شعارها و جنجال عده ای مواجه شد که حرم را به آشوب کشیدند و سخنان وی را قطع کردند.

مهاجمان ، با پرتاب کفش و مهر به سمت جایگاه ، سعی در مضروب کردن لاریجانی داشتند. برخی از این افراد ، کفن هم پوشیده بودند.در مقابل ، گروهی دیگر از مردم و روحانیون ، مقابل آنها ایستادند و کوشیدند با سپر کردن دست هایشان در هوا ، مانع از فرود آمدن مهر و کفش ها بر سر و روی خود و سخنران شوند.

لحظاتی بعد ، مهاجمان خود را به مقابل جایگاه رساندند و با کنار زدن نرده ها ، به سمت لاریجانی حمله کردند . لاریجانی هم برای این که اوضاع حرم بیش از پیش متشنج نشود ، سخنان خود را قطع کرد و در میان محافظانش مراسم را ترک کرد.

حمله کنندگان که ادعای ارزشی بودن داشتند در حالی این اقدام را انجام دادند که مقام معظم رهبری در روزهای اخیر بر اجتناب از بداخلاقی و اختلاف زایی ، صریحاً تأکید کرده بودند.جالب این که برهم زنندگان سخنرانی رئیس مجلس در روز ۲۲ بهمن ، آن هم در حرم حضرت معصومه ، شعار “خونی که در رگ ماست ، هدیه به رهبر ماست” سر می دادند. آنها همچنین لاریجانی را با داشتن بصیرت دعوت می کردند.

قبل از ورود لاریجانی به حرم ، عده ای در خیابان های اطراف حرم نیز با دادن شعارهایی سعی در ایجاد آشوب کردند که لاریجانی مسیر خود را تغییر داد و به جای خیابان شهدا از خیابان چهارمردان به سمت حرم حرکت کرد.

علی لاریجانی ، رئیس مجلس شورای اسلامی ، نماینده مردم قم است.

استقبال خبرگزاری رسمی دولت از واقعه حرم

در همین حال ، ایرنا ، خبرگزاری رسمی دولت ، با لحنی مثبت به بازتاب این رویداد پرداخت و بر هم زنندگان سخنرانی حرم را ” مردم ولایتمدار قم” خواند که خواستار “وحدت” بودند و نوشت:« سخنرانی “علی لاریجانی” رییس مجلس شورای اسلامی با شعارهای مردم درباره ضرورت حفظ وحدت و اتحاد میان مسوولان ناتمام ماند.

هنگام سخنرانی رییس مجلس ؛ مردم ولایتمدار قم با سردادن شعارهایی مانع از ادامه سخنان وی شدند.

لاریجانی تلاش بسیاری کرد که مردم را به آرامش دعوت کند اما مردم با سردادن شعار همچنان مانع از ادامه سخنرانی وی شدند.

محافظان لاریجانی ، وی را از محل خارج کردند و پس از آن آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و امام جمعه موقت قم به جای لاریجانی به ایراد سخن پرداخت.

معترضان شعارهایی نظیر ˈخونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماستˈ، ˈحسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماستˈ، سر دادند.»

گفتنی است چند سال پیش نیز در حرم حضرت معصومه ، همین قیبل افراد سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی را به هم ریخته بودند.-----------------------------صحبت های علی لاریجانی ناتمام ماند/ برخورد ناجا با بی نظمی در راهپیمایی قم

صحبت های علی لاریجانی ناتمام ماند/ برخورد ناجا با بی نظمی در راهپیمایی قم


لاریجانی با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در حال سخنرانی بود، که عده ای با سردادن شعار “الله اکبر” مانع ادامه سخنرانی وی شدند و لحظاتی بعد آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) و امام جمعه قم به ایراد سخنرانی پرداخت.


گروه سیاسی مشرق ــ دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، سخنران امروز مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهر قم بود. سخنرانی که البته برنامه او با حاشیه های مواجه شد. حاشیه هایی که توانستند سخنرانی رئیس مجلس را نیز قطع کنند و علی لاریجانی مجبور شد تنها به گفتن چند جمله کوتاه بسنده کند.


آنچه که در ادامه می خوانید، گزارشی است از حاشیه های امروز راهپیمایی در شهر قم.
***
* در سطح شهر قم ، مردم ساعاتی پیش از آغاز رسمی مراسم سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب راهپیمایی خود را با نمایش قدرت، وحدت و انسجام ملی با پرچم های جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهای «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» آغاز کردند.

* علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که با حضور در شهر مقدس قم قصد داشت از سمت خیابان شهدا به طرف حرم مطهر حرکت کند، به علت بی نظمی ایجاد شده از سوی تعدادی از افراد که اعلام کردند ما با ولایتمداری اینجا حاضریم و مخالف برنامه های ضد معیشتی هستیم از سمت خیابان چهارمردان به سمت حرم مطهر حرکت کرد. بی نظمی ایجاد شده توسط این افراد لحظاتی بعد با حضور نیروی انتظامی رفع شد.

* عده ای از حاضران در راهپیمایی با شعارهایی مبنی بر درخواست رهبر بر اتحاد بین مسوولان به بحث های حاشیه ای پایان دادند.
* مسیر راهپیمایی مردم قم توسط هلیکوپترها گلباران شد.
* مسیر راهپیمایی بانوان و آقایان به سمت حرم مطهر جدا شد، آقایان از طرف چهارراه شهدا و بانوان از سمت بلوار بهار به طرف حرم مطهر حرکت کردند.
* لاریجانی با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در حال سخنرانی بود، که عده ای با سردادن شعار “الله اکبر” مانع ادامه سخنرانی وی شدند و لحظاتی بعد آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) و امام جمعه قم به ایراد سخنرانی پرداخت.
* صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر مقدس قم، عده اندکی که مشخص بود از قبل سازماندهی شده بودند، تلاش کردند با برخی شعارها علیه رئیس مجلس مانع سخنرانی علی لاریجانی شوند و در مراسم باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهر مقدس قم ایجاد آشوب کنند.

رئیس مجلس پس از شعارهای این افراد سخنرانی خود را نیمه تمام گذاشت.

* علی لاریجانی در سخنان خود در جمع راهپیمایان سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهر قم، گفت: مردم قم همیشه پشتیبانی از ولایت و انقلاب را ثابت کرده اند و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی شکست مستکبران، منحرفین و لیبرال ها است.

وی افزود: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، نظام ضد دینی و ضد اسلامی را از میان برد و ایران با راهنمایی های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و آرمانهای امام خمینی (ره) زلزله سیاسی را برای جهان اسلام به اثبات رساند.

لاریجانی تأکید کرد: این انقلاب به پشتوانه روحانیت توانست تحلیل گران غربی و مستکبران جهانی را شگفت زده کند.

رئیس مجلس گفت: ۲۲ بهمن ثابت کرد که مردم در بیعت خود با رهبری و ولایت ثابت قدم هستند و توطئه ها و سخنان منحرفان نمی تواند مانع از حرکت این ملت به سمت آرمان های انقلاب اسلامی باشد.

لاریجانی به دلیل شعارهای عده ای در حاشیه مراسم نتوانست سخنرانی خود را ادامه دهد.
--------------------------------------البته بعید نیست آن کفن پوشان به وسیله احمدی نژاد اجیر شده باشند زیرا او در انتخابات سال 88 با میر حسین موسوی نیز از این کارها میکرد !!!حضور آیت الله رفسنجانی در راه پیمایی ۲۲ بهمن + عکس


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از خیابان انقلاب حد فاصل خیابان‌های وصال و قدس در میان جمعیت حضور یافت.
------------------------------------


حاشیه های راهپیمایی امروز ۲۲ بهمن

ایلنا: مردم تهران امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شعارهایی را سر دادند که این بار رنگ و بوی دیگری داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با سردادن شعار مسئولان سه قوه اتحاد اتحاد؛ از آن‌ها خواستند تا اختلافات خود را کنار بگذارند.

همچنین تظاهرات کنندگان با سردادن شعارهایی همچون “ملت ما هرگز نمی‌گذارد/ حق مذاکره کسی ندارد”؛ و “پرونده مذاکره بسته است/ رابطه با آمریکا معنا ندارد” بر رد مذاکره با آمریکا تاکید کردند.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال همچون سال‌های گذشته مسئولان کشوری و لشکری و قوای سه گانه کشور و همچنین چهره‌های ورزشی و هنری حضور داشتند.

در این مراسم پرچم انگلیس، آمریکا و نماد رژیم صهیونیستی توسط شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن به آتش کشیده شد علاوه بر این در این راهپیمایی غرفه‌های فرهنگی و هنری برای استقبال از مردم مشغول به فعالیت بودند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی با مشاهده مسئولان مختلف کشور از آن‌ها می‌خواستند تا با جدیت بیشتری به مشکلات معیشتی آن‌ها رسیدگی کنند.
----------------------------حضور رییس جمهور در راه پیمایی ۲۲ بهمن + عکس

دقایقی پیش دکتر محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور کشورمان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن به همراه سایر شهروندان تهرانی شرکت کرد و به خیل عظیم مردم شرکت‌کننده در این راهپیمایی پیوست.به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس‌جمهور از ضلع جنوبی میدان آزادی در این راهپیمایی با شکوه حضور پیدا کرد و در هنگام حضور مورد استقبال مردم شرکت‌کننده در راهپیمایی قرار گرفت و جمعیت حاضر، با سردادن صلوات و الله‌اکبر از حضور وی استقبال کردند.

رییس‌جمهور تا دقایقی دیگر با حضور در میدان آزادی در جمع شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی به ایراد سخنرانی بپردازد.

احمدی‌نژاد را در این راهپیمایی تعدادی از اعضای دولت از جمله ثمره هاشمی همراهی می‌کنند.-----------------------------------


تا حالا چند نفر از این مطلب بازدید کردند؟: نفر

:: برچسب ها : 22 بهمن چه گذشت ، تمام حواشی 22 بهمن ، حمله به لاریجانی در سخنرانی اش در قم ، فیلم پرتاب اشیا به لاریجانی ، محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی در راهپیمایی 22 بهمن ، چرا به لاریجانی حمله شد؟ ، هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی ،

نویسنده : میلاد     +    [ نظرات () ]

:: مطالب پیشین :