تبلیغات
مطالب جالب دنیای امروزی - اعتیاد به فیسبوک با لایک زدن رفع می‌شود + عکس

 مطالب جالب دنیای امروزی 
 مطالب جالب دنیای امروزی 


سایت دانلود آهنگ :
دانلود آهنگ های قدیمی و موزیک های زیبای جدید تنها در سایت www.oldmusic.ir ... آهنگهای خاطره انگیز خودتان را دوباره دانلود کنید و گوش دهید .!
فروشگاه کارت شارژ :
فروشگاه اینترنتی کارت شارژ عمو شارژر .! فروش انواع کارت شارژ سیم کارت های اعتباری: از ایرانسل و همراه اول گرفته تا تالیا و وایمکس ...
سایت پیامک (sms) عمو اس ام اس :
به روزترین سایت اس ام اس در موضوعات مختلف از جمله : فلسفی ، شاعران ، طنز ، نویسندگان ، سرکاری ، مناسبتی و ...
سایت تفریحی کلبه :
سایت تفریحی و سرگرمی کلبه ... جدیدترین مطالب طنز ، عکس خواننده ها و بازیگران ، مطالب جالب ، خبرهای داغو باور نکردنی و ...
سیستم تبلیغاتی گرند پی تی سی :
سیستم تبلیغات کلیکی و نمایشی گرند پی تی سی بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شماست و بهترین راه برای کسب درآمد وب مسترها ...

به گزارش «نمک‌نیوز»، فیسبوک ا زآن جاهایی است که همه می‌گویند نرو، اما خودشان آنجا تشریف دارند! آنها هم که می‌گویند برو، خودشان خانه‌خراب فیسبوک هستند.

یعنی نه‌تنها تصاویر خصوصی خودشان و خانواده‌شان را گذاشته محض تماشا و لذت بردن ملت، بلکه حتی اگر بچه‌شان هم روی گاز مانده باشد، اول چندتا لایک در فیسبوک می‌گذارند بعد وضعیت را با جملات جذاب می‌نویسند، چندتا از تظرات دوستان‌شان را هم لایک می‌فرمایند بعد تازه اگر یادشان نرفته باشد، تشریف می‌برند شعله اجاق را خاموش می‌کنند تا بچه‌ مورد نظر ته نگیرد.

د راین میان خیلی‌ها هستند که دنبال یک راه‌حل درست و کامل و صحیح و منطقی می‌گردند برای حل معضل اعتیاد به “فیسبوک” که البته بعضی‌ها آن را “فیس‌بوک” هم خطاب می‌کنند!

خلاصه یک عده از متخصصان باهوش و باسواد و دلسوز نشسته‌اند دور هم جمع شده‌اند و یک راه‌حل خیلی خاص پیشنهاد کرده‌اند برای این بلای خانمانسوز که شرحش را در تصویر فوق ملاحظه می‌فرمایید!

تا حالا چند نفر از این مطلب بازدید کردند؟: نفر

:: برچسب ها : فیسبوک ، لایک در فیسبوک ، کاریکاتور از لایک فیسبوک ، اعتیاد به فیسبوک ،

نویسنده : میلاد     +    [ نظرات () ]

:: مطالب پیشین :