مطالب جالب دنیای امروزی 
 مطالب جالب دنیای امروزی 


سایت دانلود آهنگ :
دانلود آهنگ های قدیمی و موزیک های زیبای جدید تنها در سایت www.oldmusic.ir ... آهنگهای خاطره انگیز خودتان را دوباره دانلود کنید و گوش دهید .!
فروشگاه کارت شارژ :
فروشگاه اینترنتی کارت شارژ عمو شارژر .! فروش انواع کارت شارژ سیم کارت های اعتباری: از ایرانسل و همراه اول گرفته تا تالیا و وایمکس ...
سایت پیامک (sms) عمو اس ام اس :
به روزترین سایت اس ام اس در موضوعات مختلف از جمله : فلسفی ، شاعران ، طنز ، نویسندگان ، سرکاری ، مناسبتی و ...
سایت تفریحی کلبه :
سایت تفریحی و سرگرمی کلبه ... جدیدترین مطالب طنز ، عکس خواننده ها و بازیگران ، مطالب جالب ، خبرهای داغو باور نکردنی و ...
سیستم تبلیغاتی گرند پی تی سی :
سیستم تبلیغات کلیکی و نمایشی گرند پی تی سی بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شماست و بهترین راه برای کسب درآمد وب مسترها ...

رضایی 6 و نصرتی 4 ماه محروم شدند


کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حکمش را در خصوص محرومیت دو بازیکن باشگاه پرسپولیس صادر کرد.به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف در این حکم آورده است: در خصوص پرونده تجدید نظر خواهی باشگاه پیروزی تهران، شیث رضایی و محمد نصرتی به رای شماره 724 کمیته انضباطی که در تاریخ 15 آبان 90 صادر شده بود، کمیته استیناف حکمش را در این باره به این صورت اعلام کرد:

به این دلیل که عمل ارتکابی مرتکبین منطبق با بند یک ماده 42 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال نبوده است، حکم صادره از سوی کمیته انضباطی نقض و به استناد بند الف ماده 22 از همان آیین نامه، حکم بر محرومیت شیث رضایی به مدت شش ماه و محمد نصرتی به مدت چهار ماه از شرکت در مسابقات رسمی فوتبال کشور و نیز هر یک به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی صادر شد.


دبیر کمیته استیناف:

تخلف شیث و نصرتی مربوط به خارج از زمین نبود


دبیر کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: تخلف دو بازیکن پرسپولیس مربوط به خارج از زمین مسابقه نبود به همین دلیل محرومیت آنها کم شد.فرشاد سپهر در مورد اینکه چرا محرومیت شیث رضایی و محمد نصرتی 20 ماه کم شد گفت: اگر به رای دقت کنید متوجه می‌شوید استدلال رایی که کمیته استیناف صادر کرده این است که ماده 42 مربوط به اتفاق‌های خارج از زمین مسابقه و مسائل غیر اخلاقی و غیر فوتبالی در جامعه است.

وی ادامه داد: این در حالی است که رفتار دو بازیکن پرسپولیس مربوط به زمین مسابقه بوده و در جریان بازی اتفاق افتاده که شامل ماده 22 است بنابراین نمی‌توان این 2 بازیکن را طبق ماده 42 مجازات کرد.

دبیر کمیته استیناف گفت: طبق همان ماده 22 حداکثر جریمه‌ای که می‌توانستیم در نظر بگیریم 10 میلیون تومان بود.

سپهر در مورد زمان پایان محرومیت این دو بازیکن گفت: از زمان صدور دستور موقت این رای محاسبه می‌شود به همین دلیل این دو بازیکن 2 ماه از محرومیت خود را سپری کرده‌اند. نصرتی 2 ماه دیگر می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند. محرومیت شیث رضایی هم 4 ماه دیگر به پایان می‌رسد که البته این بازیکن با حکم کمیته انضباطی باشگاه از پرسپولیس اخراج شده است.کمیته انضباطی درباره نصرتی و شیث اشتباه کرد


رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: کمیته انضباطی در تطبیق عمل با قانون در مورد شیث رضایی و محمد نصرتی مرتکب اشتباه شد.


علیرضا صالحی در مورد اینکه کاهش 20 ماه محرومیت شیث رضایی و نصرتی باعث تعجب افکار عمومی شده گفت: ما در حکم کمیته انضباطی تخفیف ندادیم بلکه حکم را کامل تغییر دادیم. حکم کمیته انضباطی در 2 بخش بود. بخش اول مربوط به ماده 22 است که مربوط به رفتار غیر ورزشی و برخورد زننده ورزشکار می‌شود. طبق این ماده یک تا 10 میلیون تومان جریمه و یک تا 8 جلسه محرومیت یا یک تا 6 ماه محرومیت می‌توان برای بازیکن در نظر گرفت که در این قسمت کمیته انضباطی برای نصرتی و شیث رضایی 4 ماه محرومیت در نظر گرفته بود.

رئیس کمیته استیناف افزود: در بخش دوم حکم که مربوط به ماده 42 است 16 ماه محرومیت برای شیث و 6 ماه برای نصرتی در نظر گرفته شده بود. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس هم 30 میلیون تومان به دلیل سهل انگاری در بروز این رفتار جریمه شد اما واقعیت این است که ماده 42 به اعمال غیر فوتبالی و غیر اخلاقی خارج از زمین مسابقه و در زندگی اجتماعی که مغایر با شان ورزشکار است، ارتباط دارد.

وی تاکید کرد: در ماده 42 که مربوط به خارج از میدان مسابقه است 10 تا 100 میلیون ریال جریمه و 2 تا 8 جلسه محرومیت یا 6 ماه تا 2 سال محرومیت برای بازیکن متخلف می‌توان در نظر گرفت. با توجه به اینکه این ماده با رفتار 2 بازیکن پرسپولیس منطبق نبود در نهایت کمیته استیناف 4 ماه محرومیت برای نصرتی با پرداخت 10 میلیون جریمه و 6 ماه محرومیت برای شیث رضایی با 10 میلیون جریمه در نظر گرفت.

رئیس کمیته استنیاف در مورد اینکه کمیته انضباطی مرتکب اشتباه در صدور رای شده بود گفت: کمیته انضباطی در تطبیق عمل با قانون در مورد این 2 بازیکن مرتکب اشتباه شد.تا حالا چند نفر از این مطلب بازدید کردند؟: نفر

:: برچسب ها : رضایی 6 و نصرتی 4 ماه محروم شدند / کمیته انضباطی درباره نصرتی و شیث اشتباه کرد / تخلف شیث و نصرتی مربوط به خارج از زمین نبود ، کاهش محرومیت شیث و نصرتی ، مصرتی وشیث تقاضای فرجام خواهی کردند ، شیث و نصرتی بخشیده شدند ، محرومیت شیث و نصرتی کاهش یافت ، تحلیل رای کمیته انضباطی برای شیث و نصرتی ،

نویسنده : میلاد     +    [ نظرات () ]

:: مطالب پیشین :


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic